Sobota, 19 czerwca 2021

Regulamin konkursu plastycznego „Mała Fatra”

Nabór do projektu „Chranime si Evropu” Erasmus+ KA2


    Ogłaszamy nabór na drugi pięciodniowy wyjazd w ramach projektu „Chranime si Europu” z programu Erasmus+, który rozpocznie się niebawem, bo już 14 października. Tym razem grupa 15 uczniów wyjedzie do Terchovej w Parku Narodowym Mała Fatra na Słowacji.

     Chętnych do uczestnictwa w najbliższym wyjeździe zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na plakat promujący Park Narodowy Mała Fatra. Regulamin konkursu znajduje się w dalszej części posta.

    Uwaga! Zgłaszać mogą się wszyscy uczniowie ZSB, którzy nie uczestniczyli w wyjeździe w ramach tego projektu w ubiegłym roku do Pec pod Snezkou.

 

REGULAMIN KONKURSU

- Przedmiotem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej promującej i zachęcającej do zwiedzania Parku Narodowego Mała Fatra na Słowacji

- Prace mają mieć format A3 lub A2, być wykonane indywidualnie, dowolną techniką (z wyłączeniem form przestrzennych), opisane z tyłu imieniem i nazwiskiem, klasą, nazwą szkoły

- uczniowie najlepszych prac zostaną zakwalifikowani do udziału w 5-dniowej wycieczce do Terchovej na Słowacji

- w konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie ZSB, którzy nie uczestniczyli jeszcze w wyjeździe w ramach projektu „Chranime Europu” Erasmus+ (czyli w ubiegłym roku do Karkonoskiego Parku Narodowego w Czechach)

- prace należy przekazać do 20.09.2018 do sekretariatu szkoły lub bezpośrednio p. O. Pawłowskiej

- Komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Ługowska, Olimpia Pawłowska, Krzysztof Wilde rozstrzygnie konkurs do 24.09.2018. Oceniana będzie pomysłowość oraz estetyka pracy.

 

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn