Sobota, 19 czerwca 2021

...przyszłość należy do Was...;-)

Dnia 04.10.2017 r. klasa IV A  gościła  na Dniach Otwartych  Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Uczniowie mieli okazję wysłuchać interesującego wykładu, uczestniczyli w quizie z nagrodami oraz zwiedzali uczelniane laboratoria.

„Akademia dąży do kształcenia studentów na najwyższym poziomie, zapewniając im warunki pełnego rozwoju intelektualnego oraz uczestnictwo w różnych formach życia naukowego i kulturalnego Akademii oraz innych uczelni krajowych i zagranicznych, przygotowując studentów do kompetentnego, świadomego funkcjonowania w dynamicznie rozwijającym się społeczeństwie opartym na wiedzy.
Jako uczelnia wielokierunkowa wykorzystując tradycję i najnowszy dorobek współczesnej cywilizacji Akademia uczestniczy w rozwoju nauki, kultury i gospodarki oraz w rozwiązywaniu ważnych problemów naukowych, technicznych i społecznych.”

Strategia rozwoju na lata 2012-2020
Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej

Uczelnia oferuje studentom wiele interesujących kierunków nauczania.

Zachęcam Was do odwiedzenia strony internetowej uczelni.

https://www.facebook.com/wimbisATH/

https://www.ath.bielsko.pl/

 Gościem honotowym spotkania była Firma ALUPROF z Bielska-Białej.

 Władze Uczelni przy współpracy z Firmą ALUPROF  dążą do otwarcia nowego kierunku związanego z projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji aluminiowych.Firma oferuje dla studentów atrakcyjne praktyki,staże a po zakończeniu nauki dobrą pracę.

Aluprof należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Firma jest największym producentem profili aluminiowych w Polsce oraz jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży konstrukcji aluminiowych firma Aluprof posiada ponad 1300 stałych klientów. Firma zatrudnia ponad 2000 pracowników.

https://www.facebook.com/Aluprof/

 Chcemy również bardzo podziękować za miłą atmosferę, gościnę i pomoc w organizacji spotkania  Pani dr inż. Joannie Grzybowskiej-Pietras

 

Powodzeniasmiley

                                                                                                                 mgr inż.Ewa Kozak

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn