Sobota, 19 czerwca 2021

Jasełka 2015

     21 grudnia 2015 r. Szkolny Klub Wolontariatuz cieszyńskiej Budowlanki, jak co roku wybrał się do Domu Matki i Dziecka „Słonecznik”. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, by umilić przedświąteczny czas małym mieszkańcom „Słonecznika” wolontariusze, pod opieką pani Olimpii Pawłowskiej przygotowali przedstawienie – Jasełka. W bajkowej wersji, przedstawienie bardzo podobało się dzieciom, podobnie jak przygotowane przez nas prezenty.

    Dzięki bezinteresownej pomocy darczyńców, udało się przygotować paczki świąteczne dla dzieci. Szczególne podziękowania kierujemy do firmy DIEHL Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach, która szczególnie  hojnie wsparła naszą inicjatywę. Dziękujemy też sklepowi STX z Cieszyna za rzeczowe wsparcie naszej akcji.

    Przygotowane przedstawienie podobnie jak w roku ubiegłym, dzięki zaangażowaniu pani Renaty Potockiej, obejrzały także dzieci z przedszkola integracyjnego na Zorze.

    Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie naszym wolontariuszom, którzy tak pięknie występowali dla dzieci oraz zaangażowali się w pomoc techniczną oraz organizacyjną: Aleksandra Walczyk, Patrycja Łabudek, Aleksandra Podżorska, Kacper Janik, Dawid, Nauka, Aleksandra Smierciak, Justyna Mędrek, Artur Śmieja, Patrycja Gaszczyk, Anna Cieślar, Magdalena Marek, Justyna Strządała, Mateusz Jamróz

    Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i poświęcony czas.

    Liczymy na Was także za rok!

 

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu:

O. Pawłowska, K. Krwawnik, K. Owczarzy, M. Podżorski

 

(K.Krwawnik)

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn