Czwartek, 22 kwietnia 2021

Czas naboru – czas promocji

 

            Miesiące marzec i kwiecień to jak co roku czas na przedstawienie oferty edukacyjnej szkół średnich na następny rok czyli zbliżający się szybkimi krokami nowy rok szkolny 2019/2020. W bieżącym roku Zespół Szkół Budowlanych z Cieszyna otrzymał pierwsze zaproszenia na giełdy szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych (z racji podwójnego naboru do różnych typów szkół, w zawiązku z wprowadzoną dwa lata temu reformą systemu oświaty) dostał już w lutym.

            Gościliśmy w progach Szkoły Podstawowej nr 1 w Brennej oraz Gimnazjum nr 2 w Ustroniu. W trakcie tych spotkań mogliśmy przekazać zarówno uczniom klas trzecich gimnazjum i klas ósmych szkół podstawowych oraz ich rodzicom naszą obecną, bogatą ofertę edukacyjną, zarówno do Technikum jak i Branżowej Szkoły I Stopnia.

            W najbliższych tygodniach czekają nas wyjazdy do innych placówek edukacyjnych w całym powiecie. Zaproszenia otrzymaliśmy już m.in. ze Strumienia, Chybia, Skoczowa, Zebrzydowic, Kaczyc. Na zakończenie czasu promocji zapraszamy wszystkich uczniów ostatnich klas z gimnazjów i szkół podstawowych na dni otwarte w Zespole Szkół Budowlanych w Cieszynie, które w tym roku odbędą się w dniach 24 i 25 kwietnia.

 

                                       Piotr Chraniuk

           

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn