Piątek, 26 luty 2021

Odwiedziny u gimnazjalistów

    Marzec i kwiecień jak co roku to czas na odwiedziny u gimnazjalistów klas III, którzy od 1 września br. rozpoczną naukę w szkołach ponadgimnazjalnych. Gimnazja oraz szkoły podstawowe z oddziałami gimnazjalnymi z powiatu cieszyńskiego zapraszają do siebie przedstawicieli szkół średnich w celu przedstawienia swojej oferty edukacyjnej na tradycyjnych giełdach szkół ponadgimnazjalnych.

    Nasza szkoła także uczestniczy w takich giełdach. Zawsze, z wielką chęcią odpowiadamy na zaproszenie i uczniowie wraz z nauczycielami udają się do tych szkół oferując gimnazjalistom ciekawe, budowlane kierunki kształcenia w szkole: przyjaznej uczniowi, z tradycjami oraz o bardzo wysokiej zdawalności egzaminów maturalnych i zawodowych czyli w Zespole Szkół Budowlanych w Cieszynie

    W bieżącym roku szkolnym byliśmy już w Strumieniu, Wiśle, Istebnej (do obejrzenia zdjęcia z tych odwiedzin),  także w Ustroniu, Zebrzydowicach, Mnichu, a wybieramy się jeszcze do Skoczowa, Dębowca i Goleszowa.

    Sami też chętnie gościmy gimnazjalistów w murach naszej szkoły organizując dla nich w dniu 24 kwietnia (wtorek, już po egzaminie gimnazjalnym) DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY. Na ten dzień już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjów. Będziecie mogli zobaczyć jak i czego uczą się uczniowie w naszej szkole oraz co Was czeka od 1 września gdy wybierzecie naszą szkołę aby kontynuować dalszą naukę.

 

 Zapraszamy

 

                                                                                                                             Piotr Chraniuk

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn