Poniedziałek, 23 wrzesień 2019

VII Konkurs Wiedzy o Euroregionie Śląsk Cieszyński

Konkurs był skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu cieszyńskiego. Jego organizatorem było Stowarzyszenie oświatowe działające na rzecz kultury, rozrywki i sportu dzieci i młodzieży WRZOS w Skoczowie, które działa przy Zespole Szkól Zawodowych w Skoczowie. Fundatorem nagród był Wydział Europejski Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczniów prezentacji multimedialnych na przedstawiony temat.

Zaproszenie do konkursu przyjęły trzy szkoły: ZSZ w Skoczowie, ZSB w Cieszynie i ZSR-CKU w Międzyświeciu.

Wyniki konkursu: I miejsce Angrlika Pawlak i Izabela Słowińska z ZSZ, II miejsce Agnieszka Juroszek i Anna Wisełka z ZSB, III miejsce Adam Cieślar z ZSR-CKU, wyróżnienie Karolina Gawlas, Mariola Kulak i Ewelina Bajcar z ZSB, Krzysztof Przemyk i Adam Sajak z ZSZ.

Udział: Krzysztof Dytko, Zbigniew Czakon, Kamil Rucki, Mateusz Rucki, Daniel Trombik, Maksymilian Śleziak, Mateusz Surowiec, Magdalena Cieślar, Magdalena Rapicka, Weronika Worek.

Wszystkie prace wykonane zostały pod kierunkiem pana mgr  Władysława Grucy.

Uczniowie przygotowując prezentacje wykazali się pomysłowością i sporą wiedzą na temat zagadnień euroregionalnych i europejskich.

Gratulujemy !

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn