Sobota, 27 luty 2021

TWÓRCZOŚĆ MŁODYCH TECHNIKÓW - PREZENTACJE 2017

       7 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie odbyło się po raz jedenasty międzyszkolne spotkanie „TWÓRCZOŚĆ MŁODYCH TECHNIKÓW - PREZENTACJE 2017”.

     Celem spotkania był pokaz projektów zawodowych, przygotowanych przez uczniów klas trzecich, uczących się w technikach powiatu cieszyńskiego. Prezentacje służyły także poszerzeniu wiedzy i umiejętności technicznych oraz doskonaleniu sztuki autoprezentacji przyszłych absolwentów szkół technicznych.

      Naszą szkołę reprezentowali w zawodzie technik budownictwa Krzysztof Kędzior, który przedstawił makietę norweskiego apartamentowca wykonaną pod kierunkiem mgr inż. Krystyny Olszar – Hałat oraz Kamil Kuczera i Mateusz Nawrat z makietą cieszyńskiej rotundy wykonaną przy wsparciu mgr inż. Ewy Kozak. Zuzanna Kubok kształcąca się w zawodzie technik renowacji elementów architektury przedstawiła pracę renowacyjną rzeżby wykonaną pod opieką mgr Krzysztofa Wilde. Po raz pierwszy prezentowali się w Skoczowie przyszli technicy geodeci. Mateusz Ciemała i Wojciech Skupień przedstawili swoją pracę geodezyjną Mapa do celów projektowych z pomiarami wykonanymi na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie pod kierunkiem mgr inż. Moniki Kurzyk.

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn