Sobota, 17 kwietnia 2021

Konkurs BHP dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych – 2017

      W dniu 4 kwietnia w Bielskim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Bielsku-Białej odbył się międzyszkolny etap Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, kształconych w zawodach budowlanych. Zespół Szkół Budowlanych z Cieszyna reprezentowały dwa dwuosobowe zespoły z klasy IVB i IIIB Technikum Budowlanego.

      W rejonowej rywalizacji z uczniami szkół budowlanych z Bielska – Białej, Cieszyna i Żywca, uczniowie cieszyńskiej budowlanki okazali się najlepsi. W kategorii zespołowej zwyciężyli uczniowie klasy IVB Maria Mroziak i Patryk Wigłasz, miejsce trzecie zdobyli uczniowie klasy IIIB Mateusz Jakubiec i Dominik Kempny. Indywidualnie najlepszym uczestnikiem konkursu okazała się Maria Mroziak, która uzyskała 20 punktów na 25 możliwych, drugi był Patryk Wigłasz zdobywając 19 pkt.

      Maria Mroziak i Patryk Wigłasz będą reprezentować bielski rejon w finale wojewódzkim Konkursu organizowanego przez Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach. Etap wojewódzki odbędzie się w dniu 19 kwietnia br. w Bytomiu.

        Uczniów reprezentujących naszą szkołę do konkursu przygotował mgr inż. Piotr Chraniuk.

 

 Gratulujemy. !

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn