Sobota, 17 kwietnia 2021

Walentynkowe rozgrywki w języku angielskim

    W dniu 14.02.2017 roku klasy III Technikum wzięły udział w konkursach związanych z Dniem Św. Walentego. Zadaniem uczniów było rozwiązać krzyżówki oraz quizy, które dotyczyły spraw związanych, m.in. z życiem Walentego z Rzymu czy powieści romantycznych. Wszystkie rozwiązania uczniowie musieli podać w języku angielskim. Rozgrywki rozpoczęły się od krótkiego muzycznego konkursu, jako że muzyka i miłość to „dwie magiczne siły”. Jednym z zadań konkursowych było także ustrojenie drzewa szczęścia (a tree of happiness). Prace uczniów oceniała komisja w składzie Maria Mroziak i Mateusz Majocha; zaś za oprawę muzyczno-techniczną odpowiedzialni byli Łukasz Brak i Artur Śmieja.

    Podczas rozwiązywania zagadek wystąpił Wojciech Węglarzy, który zagrał kilka utworów na gitarze akustycznej. Muzyka prezentowana „na żywo” umilała wszystkim rozwiązywanie łamigłówek.

    Walentynkowe rozgrywki rozpoczął dyrektor szkoły Adam Wojaczek, który życzył wszystkim powodzenia i przyjemnej rozrywki. Konkurs zorganizowały Barbara Bestwina i Joanna Lazar-Chmielowska.  

     Po podliczeniu punktów zdobytych przez poszczególne klasy, komisja ogłosiła, że zwycięzcami zostali uczniowie z IIIA. Jednakże wszyscy zgodzili się, że w tak wyjątkowym dniu, najważniejszym aspektem była tylko dobra zabawa!

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn