Wtorek, 17 wrzesień 2019

KONKURS OHP

- Choć tegoroczny test był naprawdę trudny, młodzież nie miała z nim dużych problemów. W obu klasach zwycięzcy odpowiedzieli na pytania bezbłędnie, a różnice między najlepszymi były minimalne. Okazuje się więc, że poziom opanowania przez młodzież wiadomości z zakresu prawa pracy i przepisów BHP jest naprawdę bardzo dobry - mówi Diana Pieczonka-Giec, wychowawca skoczowskiego Hufca i zarazem przewodnicząca jury.
- Marcowy konkurs jest przykładem bardzo dobrej współpracy, jaka od lat łączy cieszyński Zespół Szkół Budowlanych ze skoczowskim Hufcem Pracy - dodaje Andrzej Bacza, komendant Hufca.
Po podliczeniu wyników jurorzy D. Pieczonka-Giec i Witold Kożdoń ogłosili wyniki. W klasie murarzy pierwsze trzy miejsca zdobyli: Remigiusz Skalski, Szymon Tolasz i Łukasz Heczko. Z kolei w klasie stolarzy najlepsi okazali się: Janusz Pilch, Stanisław Cieślar i Remigiusz Błędowski.
Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, zdobywcy pierwszych dwóch miejsc będą reprezentować swoją szkołę w drugim etapie konkursu, który odbędzie się w Dąbrowie Górniczej.

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn