Sobota, 11 lipca 2020

I i III miejsce na konkursie BHP!

   W dniu 12 kwietnia w Bielskim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Bielsku-Białejodbył się rejonowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy dla młodzieży szkółponadgimnazjalnych, kształconych w zawodach budowlanych. Zespół Szkół Budowlanych z Cieszyna reprezentowały dwa dwuosobowe zespoły z klasy IIIA i IIIB Technikum Budowlanego.

   W rejonowej rywalizacji z uczniami szkół budowlanych z Bielska – Białej, Cieszyna i Żywca, uczniowie cieszyńskiej budowlanki okazali się najlepsi.

  W kategorii zespołowej zwyciężyli uczniowie klasy IIIB Maria Mroziak i Patryk Wigłasz, miejsce trzecie zdobyli uczniowie klasy IIIA Magdalena Marek i Piotr Dudys. Indywidualnie najlepszym okazał się Patryk Wigłasz (23 pkt.) IIIB, druga była Maria Mroziak (22 pkt.), a trzecia Magdalena Marek (19 pkt.) IIIA ex aequo z Moniką Magierą z bielskiej budowlanki.

Maria Mroziak i Patryk Wigłasz będą reprezentować nasz rejon w finale wojewódzkim Konkursu organizowanego przez Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach, który odbędzie się w dniu 27 kwietnia br. w Bytomiu.

Uczniów reprezentujących naszą szkołę do konkursu przygotował mgr inż. Piotr Chraniuk.

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn