Wtorek, 07 kwietnia 2020

WOLONTARIUSZE Z BUDOWLANKI NA „BALU ANIOŁÓW”

    27 stycznia w Domu Narodowym w Cieszynie, Międzynarodowa Organizacja Soroptimist International Klub w Cieszynie ponownie zorganizowała bal karnawałowy dla dzieci z klas integracyjnych szkół podstawowych i ośrodków szkolno-wychowawczych powiatu cieszyńskiego.  Podobnie jak w roku ubiegłym, na balu zagościli wolontariusze naszej szkoły, by zaprezentować przedstawienie przygotowane pod opieką pani Olimpii Pawłowskiej.

     Przedstawienie, w którym Marię, Józefa i Jezusa odwiedzają bohaterowie najbardziej znanych bajek, bardzo podobało się dzieciom. Barwne stroje oraz postaci z bajek przyciągały uwagę młodych widzów, z czego bardzo się cieszymy. Widownię bawiły również zabawne klauny, które rozdawały dzieciom kolorowe balony.  Miło nam również, że już po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w balu i umilić zabawę jego uczestnikom.

   Za udział w przedstawieniu dziękujemy naszym wspaniałym szkolnym artystom. Oto oni:

    Aleksandra Walczyk, Patrycja Łabudek, Aleksandra Podżorska, Kacper Janik, Dawid Nauka, Aleksandra Śmierciak, Justyna Mendrek, Artur Śmieja, Patrycja Gaszczyk, Magdalena Marek, Justyna Strządała, Dawid Wieczorek oraz klauny Barbara lang, Wioletta Bednarczyk, Julia Czepczor.

   Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu na stronie szkoły

(K.Krwawnik, O. Pawłowska)

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn