Niedziela, 23 luty 2020

VII Powiatowy Przegląd Kolęd.

     W dniu 17.12.2015 w Zespole Szkół Budowlanych, w Cieszynie odbył się VII Powiatowy Przegląd Kolęd.

     W Powiatowym Przeglądzie Kolęd wzięły udział grupy muzyczne oraz soliści z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie, Szkoły Organizacji i Zarządzania w Cieszynie oraz trio instrumentalne i Chór Kameralny ZSB.

    Wszystkim podobał się ciekawy repertuar artystów. Prawdziwe emocje towarzyszyły każdemu występowi. Publiczność usłyszała tradycyjne i ludowe wersje kolęd, a także popularne przeboje takie jak „Kolęda dla nieobecnych”. Wokaliści przedstawili kolędy z towarzyszeniem akompaniamentu „na żywo”, w wersji rockowej oraz a cappella. Instrumentaliści zaś grali na gitarze, kontrabasie, flecie poprzecznym oraz keyboardzie. 

    W VII Powiatowym Przeglądzie Kolęd w ZSB wzięła udział pani Daria Czarnecka, która reprezentowała Starostwo Powiatowe w Cieszynie.

     Przegląd zorganizowała, już kolejny raz, Joanna Lazar–Chmielowska, nauczyciel języka angielskiego. Po zakończonym koncercie wice-dyrektor ZSB Dorota Skark - Pieprzka gorąco i serdecznie dziękowała wszystkim artystom za udział we wspólnym kolędowaniu.

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn