Piątek, 14 sierpnia 2020

Szkolenie z BOLIX-em

    19 listopada 2015 roku uczniowie klas trzecich technikum kształcący się w zawodzie technik budownictwa wzięli udział w szkoleniu firmy BOLIX z Żywca.

    Szkolenie składało się z części teoretycznej obejmującej zagadnienia systemu ociepleń i systemu balkonów oraz z części praktycznej z pokazem wykonywania tynków cienkowarstwowych. Każdy uczeń biorący udział w szkoleniu miał okazję nałożyć tynk cienkowarstwowy pod czujnym okiem specjalistów z BOLIX-a. Dla uczniów była to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności praktycznych przed zbliżającym się egzaminem z kwalifikacji B.18 Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich. Dziękujemy firmie BOLIX za przeprowadzone szkolenie i przekazane materiały budowlane.

     Liczymy na kolejne szkolenia :)

    Szkolenie odbyło się na stanowiskach egzaminacyjnych w Centrum Kształcenia Praktycznego w Bażanowicach kierowanego przez pana Józefa Świeżego.

    W szkoleniu wzięli udział również nauczyciele naszej szkoły: pan Bartłomiej Cywka, pani Teresa Dzierwa, pani Jolanta Bąk, pani wicedyrektor Dorota Skark – Pieprzka oraz pani Teresa Machej, która szkolenie zorganizowała.

Teresa Machej

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn