Piątek, 14 sierpnia 2020

Dzień Edukacji Narodowej 2015

       W dniu 14 października 2015 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

    Ważnym elementem tej imprezy było wystąpienie Pana Dyrektora mgr Adama Wojaczka, który serdecznie podziękował nauczycielom, pracownikom obsługi za pracę na rzecz szkoły. W swoim przemówieniu życzył wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Podkreślił, iż nauczanie jest niezwykle trudną profesją. Nauczyciel musi być nie tylko mentorem, ale i psychologiem, a może nawet aktorem starając się  jak najlepiej dotrzeć do uczniów. Następnie wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły.  

    Uczniowie również docenili nauczycieli. W pięknych słowach dziękowali za trud nauczania, przeprosili za swoje wybryki, a potem ofiarowali symboliczne róże.

    Podczas spotkania wystąpił Chór Kameralny ZSB, który z mgr Joanną  Lazar – Chmielowską wykonał 3 ludowe pieśni oraz przebój na cześć szkoły, angażując zgromadzoną publikę do wspólnego śpiewu refrenu.

    Później, wzorem ubiegłorocznej akademii, uczniowie klasy IIIB pod kierunkiem mgr Renaty Potockiej przygotowali zawody uczniów i nauczycieli. Wesoła rywalizacja i szalenie interesujące konkurencje wypełniły resztę tegorocznego Dnia Nauczyciela.

 

Foto  relacja  imprezy

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn