Niedziela, 23 luty 2020

Dzień Budowlańca

     W dniu 28 września obchodziliśmy Dzień Budowlańca. Z tej okazji zaprosiliśmy prężnie działające firmy z branży budowlanej aby zaprezentowały swoją działalność zawodową.

     Prace związane z budową i remontami dróg, mostów i wiaduktów zaprezentowali przedstawiciele firmy IMB Podbeskidzie ze Skoczowa. Swoją działalnością projektową pochwalił się absolwent naszej szkoły  arch. Radosław Mrózek a asortyment z zakresu suchego montażu zaprezentował przedstawiciel firmy Knauf.

    My również pochwaliliśmy się sukcesami naszych uczniów, którzy zaprezentowali nagrodzone prace przejściowe w konkursie na najlepszą pracę przejściową organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa w Katowicach.

Kolejnym punktem programu Dnia Budowlańca był konkurs wiedzy budowlanej dla gimnazjalistów.

    I miejsce zdobył Julian Cholewaz Gimnazjum nr 1 W Ustroniu, II miejsce w rozgrywce wywalczył Damian Malec z Gimnazjum w Goleszowie, a III miejsce przypadło Pawłowi Chwastkowi z Gimnazjum nr 1 w Ustroniu.

    Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że część gimnazjalistów odkryła w sobie zainteresowanie tym zawodem a we wrześniu przyszłego roku powitamy ich w murach naszej szkoły!

   W spotkaniu wzięli udział także uczniowie klasy pierwszej technikum oraz przedstawiciele naszych instytucji partnerskich Energetyki Cieszyńskiej i Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej.

    Dziękujemy wszystkim za ciekawe wystąpienia, miłą i przyjemną atmosferę. Kolejny Dzień Budowlańca już za rok!

                                                                                                         Organizatorzy

Zajrzyj do galerii

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn