Wtorek, 17 wrzesień 2019

4 MINUTY, KTÓRE DECYDUJĄ O ŻYCIU

„4 minuty, które decydują o życiu”

 

18 października 2010r uczniowie klasy IIC Kamil Nowak i Adrian Tomik reprezentowali naszą szkołę w konkursie zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Cieszynie.

Celem konkursu było wypromowanie wśród uczniów  wiedzy i umiejętności z zakresu pomocy przedmedycznej, potrzebnej w codziennym życiu oraz kształtowanie postawy odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje i innych.

Konkurs składał się z części praktycznej (udzielania pomocy w symulowanej sytuacji wypadku) oraz szkolnej (testu). Do finału doszliśmy z najlepszym wynikiem (zdobyliśmy 15 z 16 możliwych punktów). Członkowie drużyn finałowych w czasie ćwiczeń praktycznych demonstrowali przed jury umiejętności z zakresu resuscytacji krążeniowo- oddechowej. Nie do końca sprzyjało nam szczęście i ostatecznie uplasowaliśmy się na czwartym miejscu.

Z dumą możemy  stwierdzić, że godnie reprezentowaliśmy naszą szkołę. Dziękujemy  opiekunom: panu Dariuszowi Góra oraz pani Mirosławie Szweda za wsparcie. Obiecujemy, iż w przyszłym roku pierwsze miejsce zajmie „BUDOWLANKA”. 

us
Aktualności  /  O szkole  /  Oferta edukacyjna  /  Kadra  /  Plan zajeć  /  Współpraca  /  Galeria  /  Kontakt  /  IODO
Agencja reklamy Agencja reklamy Cieszyn